محصولات پایه آب کاپارول

رنگ نما مورسکو

مدیر 0 5701 رتبه مطلب: 3/1

مورسکو يک رنگ پايه‌آب بر اساس رزين‌های ويژه سيلاکريل، برای استفاده روی سطوح صاف يا دارای بافت، در فضاهای خارجی ساختمان می باشد. فرمولاسيون منحصـربفرد سيلاکريل موجب خصـوصيات فيزيکی بهينه‌ای از جمله حفاظت در برابر رطوبت، قابليت تنفس، مقاومت در برابر شرايط آب و هوا، مقاومت در برابر گچی شدن، چسبندگی خوب به سطح. در رنگ مورسکو گرديده است.

 

رنگ مالریت آنتی باکتریال

مدیر 0 6079 رتبه مطلب: 3/4

مالريت   Wيک رنگ امولسيونی پايه‌آب ضدباكتری حاوی  يون‌های نقره بر اساس رزين‌های آکريليک برای استفاده در سطوح داخلی مي‌باشد. مالريت W دارای قدرت پوشش بسيار خوب بوده و قابل شستشو است. اين محصول فاقد بوی نامطبوع، حلال (تينر) و پلاستی‌سايزربوده و سازگار با محيط زيست می باشد. رنگ مالريت بسرعت خشک می شود و لذا قابليت اجرای سريع را دارد.

مالريت W بعلت دارا بودن تركيبات نانو نقره و تركيبات ضدباكتری غيرمضر، نسبت به طيف وسيعی از باكتری های هوازي و بی هوازی و قارچ‌های موجود در محيط‌ زندگي انسان و بخصوص محيط‌های بيمارستانی از جمله اشريشيا كلای (Escherichia Coli)، استافيلوكوك ارئوس (Staphylococcus aureus)،  و سودوموناس آئروژينوزا (Pseudomonas aeruginosa) مؤثر بوده و براي استفاده در محيط بيمارستان‌ها، درمانگاه‌ها،  و مطب پزشكان و مانند آنها ايده‌آل است.

رنگ مالریت

مدیر 0 6649 رتبه مطلب: 2/9

مالريت يک رنگ امولسيونی پايه‌آب بر اساس رزين‌های آکريليک با قدرت پوشش بسيار خوب و کاملا قابل شستشو برای استفاتده در سطوح داخلی است. اين محصول سازگار با محيط زيست بوده و فاقد حلال (تينر) و بوی نامطبوع می باشد. رنگ مالريت بسرعت خشک می شود و در نتيجه قابليت اجرای سريع را دارد. رنگ مالريت با دارا بودن ويژگی های فوق، محصولی ايده‌آل برای رنگ‌آميزی منازل، مدارس، بيمارستان‌ها، هتل‌ها، ادرات و مانند آن است؛ بنحوی كه محل بسرعت رنگ‌آميزی شده و بلافاصله قابل بهره‌برداری است.

RSS
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان