درباره ما

هاویلوکس مظهر زیبایی و دوام

شركت رنگسازی هاويلوكس در سال 1339 شمسی تاسيس و بمنظور توليد انواع رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی و صنعتی به بهره‌برداری رسيد. با افزايش حجم توليد محصولات، محل كنونی شركت در زمينی به مساحت پنجاه هزار متر مربع در ده كيلومتري غرب تهران (حدفاصل بزرگراه و جاده مخصوص تهران ـ كرج) آماده گرديد و شركت به مكان اخير انتقال يافت. واحد توليد رزين شركت در سال 1373 بااستفاده از ماشين‌آلات مدرن اروپايی راه‌اندازی گرديد كه علاوه بر مصارف داخلی شركت، بخشی از مصارف ساير توليدكنندگان رنگ را نيز تامين می نمايد.

در سال 1378 واحد توليد پوشش‌های پودری بر اساس دانش فنی شركت HYUNDAI كره و تحت ليسانس شركت مذكور و با استفاده از مدرن‌ترين ماشين‌آلات، مورد بهره‌برداری قرار گرفت و در حال حاضر نيازهای بخش مهمی از صنايع داخلی را بويژه در بخش لوازم خانگی، قطعات خودرو و صنايع فلزی پاسخگوست.

توليد نسل جديد رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی پايه آب در سال 1384 بر اساس دانش فنی گروه شركت‌های كاپارول آلمان (DAW – CAPAROL) و با استفاده از نام‌تجاری آن گروه آغاز گرديد.

در حال حاضر، شركت رنگسازی هاويلوكس شامل سه كارخانه توليد رنگ‌های مايع ساختمانی و صنعتی، توليد پوشش‌های پودری، و توليد رزين‌های آلكيدي است. ظرفيت اسمی توليد ساليانه فعلی شركت، بالغ بر 20.000 تن انواع رنگ‌های مايع ساختمانی و صنعتی، 4.000 تن انواع پوشش‌های پودری، و 5.000 تن انواع رزين‌های آلكيدی می باشد.

شركت رنگسازی هاويلوكس بمنظور همگامی با دانش و فن‌آوری روز و افزايش قابليت پاسخگويی به خواست‌ها و نيازهای متنوع مصرف‌كنندگان، آزمايشگاه مركزی تحقيق و توسعه خود را در سه بخش رنگ‌های مايع، پوشش‌های پودری و رزين تجهيز نموده كه با بهره‌گيری از دانش و تجارب طولاني متخصصين خود، فعاليت‌های پژوهشی گسترده‌ای را هدايت می نمايند. همچنين توليد محصول در هر يك از كارخانجات، تحت نظارت آزمايشگاه‌هاي مستقل كنترل كيفيت مربوطه قرار دارد.

شركت رنگسازی هاويلوكس از سال 1377 نسبت به استقرار سيستم مديريت كيفيت بر مبنای استانداردهای ISO سری 9000 اقدام نموده و موفق به ثبت سيستم و اخذ گواهينامه مديريت كيفيت از موسسه QMI كانادا گرديده است. محصولات شركت رنگسازی هاويلوكس به سه گروه اصلی زير قابل طبقه بندی است:

 • رنگ‌هـا و روكش‌های مايع :

  1. رنگ‌های ساختمانی و تزئينی
 • رنگ‌ها و پوشش‌های صنعتی :

  1. پوشش‌های هواخشك
  2. رنگ‌ها و پوشش‌های كوره‌ای
  3. پوشش‌های حفاظتی
 • نسل جديد رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی پايه‌آب :

  1. رنگ‌ها و پوشش‌های سطوح داخلي
  2. رنگ‌ها و پوشش‌های سطوح خارجی و نما
  3. رنگ‌ها و پوشش‌های Do It Yourself
 • پوشش‌های پودری :

  1. سيستم‌های پلي‌استر
  2. سيستم‌های هيبريد اپوكسی ـ پلی استر
  3. سيستم‌های اپوكسی
  4. سيستم‌های اكريليك
  5. سيستم‌های پلی يورتان
 • رزين‌هـا :

  1. رزين‌های آلكيدی بلند روغن
  2. رزين‌های آلكيدی متوسط روغن
  3. رزين‌های آلكيدی كوتاه روغن
  4. رزين‌های آلكيدی اصلاح شده
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان